Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Kristrup B
Hammel GF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hadsten SK
Spentrup IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Spentrup IF
Kristrup B
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Hammel GF
Hadsten SK
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Lør. d. 4. maj Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Spentrup/Ommersyssel IF
Auning IF
U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Spentrup IF
Ommersyssel IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
Spentrup IF
Assens IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Spentrup IF
HØST IF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Spentrup/Ommersyssel IF
Vorup FB
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 622
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Spentrup/Ommersyssel IF
Kvik/Aalestrup
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 633
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Spentrup IF
Kærby IF
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Spentrup IF (S3/35)
IF Midtdjurs (S2/18)
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Spentrup/Ommersyssel IF
RKG
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 622
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Spentrup/Ommersyssel IF
Nibe B
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 633
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Spentrup IF
Vorup FB
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Spentrup/Ommersyssel IF
Sabro IF
U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Spentrup IF
Ommersyssel IF
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Spentrup/Ommersyssel IF
Rebild Syd
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 633
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Spentrup IF
Romalt IF (2)
Randers Oldboys B-rækken Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:30
Spentrup IF
Bjerregrav B
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Spentrup/Ommersyssel IF
Hadsund B
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 633
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Spentrup/Ommersyssel IF
Kristrup B
U13 Drenge C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Spentrup IF
Randers Freja
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Spentrup IF
FC Sabur
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Spentrup IF
Ommersyssel IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
02. jun
18:30
Spentrup/Ommersyssel IF
Arden IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 622
|